BeautyForm

štúdio formovania postavy

Dermatovenerologická ambulancia ošetruje pacientov v našom centre v Humennom. Okrem klasickej diagnostiky a liečby majú pacienti k dispozícií na tejto ambulancii:

Program pre psoriatických pacientov

obsahujúci aj ošetrenie prístrojom PUVA

Slané kúpele

pre pacientov s výraznou citlivosťou pokožky alebo psoriázou

Lekársku kozmetiku

vrátane kozmetického ošetrenia s využitím moderných prípravkov a prístrojovým ošetrením pleti (dermabrázia, ošetrenie ozónom a pod.)

Služby

Kavitácia

Ultrazvuková kavitácia je špecializovaná procedúra zameraná na odstránenie podkožného tuku. Táto metodika je poskytovaná ako súčasť lekárskej kozmetiky, preto je v našom zariadení realizovaná len odborným zdravotným personálom a po odbornej konzultácií a vyplnení vstupného lekárskeho dotazníka. Túto procedúru nemôžu absolvovať všetci naši klienti, preto je dôležité sa informovať o vhodnosti tejto procedúry pre vás.

Čo môžete kavitáciou získať:

  • Rýchlu redukciu obvodu akejkoľvek časti tela (viď. obrázok nižšie)
  • Redukciu celkovej telesnej hmotnosti vo vybranej časti tela
  • Veľmi účinné potlačenie prejavov celulitídy
  • Redukciu hmotnosti u osôb, ktoré nemôžu zo zdravotných dôvodov aktívne dlhodobo alebo pravidelne športovať napr. pre bolesti

Dávkovanie procedúr:

V závislosti od veľkosti ošetrovanej časti tela a cieľového výsledku doporučujeme klientom absolvovať sériu 3-4 alebo 6-8 procedúr. Dlhdobé výsledky je možné dosiahnúť vhodnou kombináciou s programom SLIM lymfodrenáže, Parafangom a nutný dodržiavaním pitného a diétneho režimu počas absolvovania procedúr.

Prístrojová kozmetika

Prístrojové ošetrenie pokožky účinne dopĺňa programy formovania postavy a redukcie podkožného tuku. Prístrojové kozmetické ošetrenie odstraňuje nedostatky pokožky na ktorejkoľvek časti tela. Zlepšuje pružnosť pokožky, čistí póry, dezinfikuje pokožku bez podráždenia, odstraňuje zrohovatelú alebo poškodenú pokožku, vyhladzuje vrásky/ strie, rozjasňuje pleť a pod. Viac informácií poskytneme pri osobnej konzultácií a s ohľadom na aktuálny stav vašej pokožky.

Parafango - morské riasy

Parafangové proticelulitídové zoštíhľujúce zábaly patria k najúčinnejším dostupným ošetrenia v centrách na formovanie postavy. Aplikujú sa buď samostatne alebo v kombinácii s kavitáciou alebo lymfodrenážou. Tieto zábaly patria k technikám bandažovania pomocou špeciálnej fólie. Touto technikou sa formuje podkožné tkanivo a zhutňuje mäkké tukové tkanivo. Už po prvom sedení v dôsledku použitia špeciálnych prípravkov – ochabnuté sedacie časti alebo prsia budú napnutejšie a brucho plochšie. Parafango je parafín obohatený o bahno z hĺbky oceánov, ktorý sa aplikuje vo forme teplého zábalu. Zvyšuje lymfatický obeh čím dochádza k očisteniu organizmu od škodlivých látok, potláča opuchy, zlepšuje mikrocirkuláciu a reguluje priepustnosť kapilár.

Lymfodrenáž

Manuálna aj prístrojová lymfodrenáž predstavuje základny doplnok účinného formovania postavy, redukcie telesnej hmotnosti a odstráňovania prejavov celulitídy. U nás je k dispozícii unikátny prístroj, ktorý umožňuje nielej jednoduchú lymfodrenáž, ale aj intenzívne spaľovanie podkožného tuku a formovanie postavy cestou aktívnej svalovej činnosti.

Klasická Prístrojová Lymdorenáž

Ide o základný program medicínskej prístrojovej lymfodrenáže, zameranej na zrýchlenie pohybu lymfy v organizme a zvýšené odplavovanie uvolnených podkožných zásob tuku.

TURBO Lymdorenáž

Tento program je rozšírený o intenzívne program aktívneho prehrievania vybraných častí tela a rôznej intenzity v závislosti od telarancie organizmu a požadovaného výsledku. Program je veľmi účinný v kombinácii s kavitáciou, pretože udržiava podkožný tuk v stave, ktorý umožňuje výrazné zvýšenie účinku kavitácie a odbúranie podkožného tuku.

SLIM Lymdorenáž

SLIM lymfodrenáž je procedúra, ktorá obsahuje TURBO Lymfodrenáž a k tomu dopĺňa špecializovaný program elektrogymnastiky, kedy stroj cvičí za vás a intenzívne formuje tvar postavy. Dosahuje to zlepšovaním svalového napätia brušne steny, bokov, zadku alebo končatín.

Manuálna Lymdorenáž

Existuje skupiná osôb, pre ktorých nie je vhodná prístrojová lymfodrenáž alebo pre ktorých je potrebná korekcia jednorázovaou manuálnom lymfodrenážou. Manuálna lymfodrenáž nezvýšuje krvný tlak a aktívne odblokuje centrálne lymfatické uzliny, čo výrazne napomáha toku lymfy v ošetrovanej časti tela.

Laseroterapia

Využívame biostimuláčny medicínsky laser, ktorý podporuje regeneráciu poškodených častí pokožky ako sú napríklad strie alebo jazvy. Svojim účinkom stimuluje regeneráciu jednotlivých zložiek pokožky a spolu s dermabráziou sa nám osvedčil aj pri ošetrení veľmi citlivej pokožky. Súčasťou ošetrenia sú aj procedúry bioptronového polarizačného žiarenia a dermabrázia.

Pracoviská

Humenné

Nemocničná 7, 066 01 Humenné
+421 918 717 535
Otváracie hodiny:
PONDELOK
7:30 - 15:30
UTOROK
7:30 - 15:30
STREDA
7:30 - 15:30
ŠTVRTOK
7:30 - 15:30
PIATOK
7:30 - 15:30

Obedňajšia prestávka (12:00 – 12:30)

Trápi vás Váš výkon ?

Zapojte sa do športovej a výkonnostnej rehabilitácie a majte možnosť 365 dní v roku konzultovať svoj zdravotný stav s našim lekárom. 

Zistiť viac

Najnovšie články